پیام خوش آمد گویی : پیام خوش آمد گویی

دوستان ، همکاران ارجمند

با کمال مسرت از شما دعوت می نماییم که در سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی شرکت فرمایید.

این همایش توسط مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و انجمن آسم و آلرژی ایران و با همکاری کرسی یونسکو در آموزش سلامت از بیست و هفتم تا بیست و نهم بهمن ماه 1395 در تهران برگزار می گردد.

در طی دهه های اخیر پیشرفت های سریعی در شاخه های مختلف علوم و تکنولوژی در جهان حاصل شده است که در این میان رشد سریع تولید علمی در ایران، در حوزه های متنوع علوم پزشکی به ویژه ایمونولوژی ،آسم و آلرژی قابل توجه بوده و سبب پیشرفت های روز افزونی در زمینه های پیشگیری، تشخیص، کنترل و درمان بیماری ها شده است. با این وجود روند رو به افزایش شیوع بیماری های مزمن و غیر واگیر در سال های اخیر به خصوص افزایش شیوع بیماری های تنفسی مانند آسم و آلرژی در کشورهای در حال توسعه و از روی دیگر فراهم آمدن تشخیص زود هنگام و درمان های جدید برای بیماری های نادر در زمینه ایمونولوژی مانند نقایص ایمنی اولیه و همچنین لزوم ارتباط بین رشته های مختلف پزشکی، طلب می کند که دانشمندان و پژوهشگران با ارائه مطالعات و تجربیات علمی خود در مجامع و همایش های بین المللی برای ارتقاء سلامت جامعه بشری و کیفیت مطلوب زندگی تلاش کنند. در این همایش علمی ضمن توجه به نقش مؤثر راهبرد بین رشته ای در تشخیص و درمان بیماری ها به عنوان محور اصلی همایش، تشخیص و درمان های جدید آسم، آلرژی های مختلف و نقایص ایمنی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. حضور دانشمندان و محققان برجسته در زمینه های فوق از داخل و خارج کشور فرصت مناسبی برای تمام پزشکان، پرستاران و دانشجویان رشته های مختلف علوم پایه و بالینی است که از آخرین دستاوردهای علمی مطلع شده و با حضور خود در کارگاه های آموزشی بر تجربیات خود بیافزاید.

این همایش فرصت مناسبی است که علاوه بر شرکت در برنامه های علمی و آشنایی بیشتر با همکاران داخلی و خارجی ، از آثار تاریخی و فرهنگی ایران به عنوان کشوری با سابقه تاریخی کهن و یکی از مهمترین کانون های فرهنگ و تمدن بشری بازدید نمایید.

منتظر شما هستیم.

   دکتر مصطفی معین
    رییس همایش
     دکتر مریم ایازی                                                                                                   دکتر مریم محلوجی راد
  دبیر اجرایی همایش                                                                                                 دبیر علمی همایش


دفعات مشاهده: 3602 بار   |   دفعات چاپ: 198 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر