:: پیام خوش آمد گویی : پیام خوش آمد گویی ::

دوستان ، همکاران ارجمند

با کمال مسرت از شما دعوت می نماییم که در سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی شرکت فرمایید.

این همایش توسط مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و انجمن آسم و آلرژی ایران و با همکاری کرسی یونسکو در آموزش سلامت از بیست و هفتم تا بیست و نهم بهمن ماه 1395 در تهران برگزار می گردد.

در طی دهه های اخیر پیشرفت های سریعی در شاخه های مختلف علوم و تکنولوژی در جهان حاصل شده است که در این میان رشد سریع تولید علمی در ایران، در حوزه های متنوع علوم پزشکی به ویژه ایمونولوژی ،آسم و آلرژی قابل توجه بوده و سبب پیشرفت های روز افزونی در زمینه های پیشگیری، تشخیص، کنترل و درمان بیماری ها شده است. با این وجود روند رو به افزایش شیوع بیماری های مزمن و غیر واگیر در سال های اخیر به خصوص افزایش شیوع بیماری های تنفسی مانند آسم و آلرژی در کشورهای در حال توسعه و از روی دیگر فراهم آمدن تشخیص زود هنگام و درمان های جدید برای بیماری های نادر در زمینه ایمونولوژی مانند نقایص ایمنی اولیه و همچنین لزوم ارتباط بین رشته های مختلف پزشکی، طلب می کند که دانشمندان و پژوهشگران با ارائه مطالعات و تجربیات علمی خود در مجامع و همایش های بین المللی برای ارتقاء سلامت جامعه بشری و کیفیت مطلوب زندگی تلاش کنند. در این همایش علمی ضمن توجه به نقش مؤثر راهبرد بین رشته ای در تشخیص و درمان بیماری ها به عنوان محور اصلی همایش، تشخیص و درمان های جدید آسم، آلرژی های مختلف و نقایص ایمنی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. حضور دانشمندان و محققان برجسته در زمینه های فوق از داخل و خارج کشور فرصت مناسبی برای تمام پزشکان، پرستاران و دانشجویان رشته های مختلف علوم پایه و بالینی است که از آخرین دستاوردهای علمی مطلع شده و با حضور خود در کارگاه های آموزشی بر تجربیات خود بیافزاید.

این همایش فرصت مناسبی است که علاوه بر شرکت در برنامه های علمی و آشنایی بیشتر با همکاران داخلی و خارجی ، از آثار تاریخی و فرهنگی ایران به عنوان کشوری با سابقه تاریخی کهن و یکی از مهمترین کانون های فرهنگ و تمدن بشری بازدید نمایید.

منتظر شما هستیم.

   دکتر مصطفی معین
    رییس همایش
     دکتر مریم ایازی                                                                                                   دکتر مریم محلوجی راد
  دبیر اجرایی همایش                                                                                                 دبیر علمی همایش

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 3384 بار   |   دفعات چاپ: 174 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر