:: اهداف همایش : اهداف همایش ::

اهداف کنگره ی بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی

The Third International Congress of Immunology, Asthma and Allergy Goals

از مهمترین اهداف پژوهش های بالینی و علوم پایه ی پزشکی؛ تولید دانش و ارتقای آگاهی درباره آخرین دستآوردهای علمی در حیطه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریها و ارتقای سلامت جامعه است. امروزه برگزاری مجامع علمی بین المللی از بهترین فرصت هایی است که پژوهشگران و دانشمندان ضمن ارایه نوآوری ها و آخرین یافته های خود، در رشته های تخصصی گوناگون به تبادل نظر پرداخته و از آخرین رهیافت های موجود در حیطه ی علمی و زمینه ی پژوهشی خود آگاهی می یابند. در همین ارتباط کنگره ی بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی برای نخستین بار از سال 1383 به طور منظم به منظور نیل به اهداف زیر برگزار شده است:

1. ارائه ی دستآوردهای علمی و پژوهشی در حیطه های متنوع ایمونولوژی، آسم و آلرژی و سایر رشته های مرتبط

2.  ارائه گزارش های ملی درباره شیوع و بروز بیماری های مرتبط با ایمونولوژی، آسم و آلرژی  که میتواند نقش تعیین کننده ای در سیاست گذاری های آموزشی, پژوهشی, بروز رسانی روش های تشخیصی و درمانی و پیشگیری به خصوص در زمینه های ژنتیک و اپی ژنتیک داشته باشد.

3. تقویت رابطه ی موثر و سازنده بین ایمونولوژی پایه و بالینی در آموزش، پژوهش، درمان و پیشگیری

4. فراهم آوردن فرصتی برای بحث و تبادل نظر علمی با محققان دیگر در سطح ملی، آشنایی با دانشمندان برجسته ایمونولوژی، آسم و آلرژی از سراسر جهان و گسترش همکاری های علمی بین المللی.

5. جلب حمایت و همکاری انجمن های تخصصی کشور و جوامع علمی بین المللی در برگزاری کنگره و در جهت هم افزایی توان علمی و تبادل تجارب پژوهشی که در کنگره جاری (ICIAAI 2017) تا کنون اعلام حمایت و همکاری 8 نهاد بین المللی برجسته دریافت شده است.

6. "ارتقای رویکرد میان رشته ای" (Promotion of Multidisciplinary Approach)، که  به عنوان شعار سومین کنگره ی بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی برگزیده شده است و تاکیدی بر ماهیت پیچیده ی بیماری های مزمن غیرواگیر و اهمیت نقش عوامل تعیین کننده اجتماعی در پیدایش، پیشگیری و کنترل آن هاست. 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 1265 بار   |   دفعات چاپ: 245 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر